توصيه مطلب
۰
 
بازدید مسئولین سفارت افغانستان در تهران از زندانیان مهاجر در محبس کاشان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ سرطان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۰

هیأتی از سفارت افغانستان در تهران به ریاست آقای فریادی ضمن بازدید از زندان کاشان، با زندانیان مهاجر افغان ملاقات کردند و خطاب به خانواده‌های زندانیان گفتند که برای طرح مشکلات و پیگیری کارهای زندانی خود صرفا به دفتر امور زندانیان در سفارت مراجعه کنید.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) محمد مسعود فریادی دبیر سوم و مسئول دفتر امور زندانیان و حوادث سفارت افغانستان روز چهار شنبه ۲۱ سرطان/تیر ماه ۹۶ در راس یک هیات کنسولی از زندان کاشان بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های بخشهای مختلف این زندان قرار گرفت.

یک منبع آگاه در این زمینه گفت که ملاقات رو در رو با زندانیان افغان بخش دیگری از این برنامه بود که آقای فریادی وجود فرصت های کاری و برنامه های فرهنگی و آموزشی من جمله آموزش و حفظ قرآن کریم در زندان را یکی از نعمت های قابل قدر برشمرده و به زندانیان توصیه کرد که از این فرصت گرانبها کمال استفاده را ببرند.

این دیپلمات افغان به زندانیان وعده داد که دفتر امور زندانیان در سفارت، بطور بی وقفه در راستای رسیدگی به مسائل زندانیان فعالیت نموده و تلاش دارد حتی الامکان مشکلات زندانیان را مرتفع سازد.

وی خطاب به زندانیان گفت که دفتر امور زندانیان در سفارت همیشه پاسخگوی مراجعه کنندگان می‌باشد. و خانواده های زندانیان در مورد برخی افراد سودجو کاملا آگاه باشند و برای طرح مشکلات و پیگیری کارهای زندانی خود صرفا به دفتر امور زندانیان در سفارت مراجعه نموده و از هرگونه مراجعه به دفاتر غیر قانونی مانند دفاتر تنظیمات سابقه و یا دفاتر اشخاص جعل کار، جدا خودداری نمایند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 146461