توصيه مطلب
۰
 
اهدای جوایز به برندگان مسابقه کتابخوانی آیه های زندگی در کابل
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ حمل ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۶

طی مراسمی که به میمنت میلاد مسعود و فرخنده مولود کعبه؛ امام علی بن ابیطالب (ع) از سوی بنیاد فرهنگی اجتماعی راه امین برگزار شده بود، به برندگان مسابقه کتابخوانی خانوادگی "آیه های زندگی" جوایز نفیسی اهدا شد.

سید رضا حسینی میثم؛ مسئول اجرایی بنیاد راه امین ضمن خوشامدگویی به مهمانان پیرامون اهمیت کتاب و کتابخوانی در جامعه و نقش خانواده ها در این زمینه صحبت نموده و گزارشی از برگزاری این مسابقه ارائه نمود.
در این مراسم محمد عالم احمد زاده؛ استاد دانشگاه و مشاور تعلیمی و تحصیلی نیز پیرامون نقش کتاب در بالندگی فردی، راه های مطالعه صحیح و مفید و لزوم توجه به افزایش سرانه مطالعه در کشور صحبت نمود.
گفتنی است که مسابقه کتابخوانی خانوادگی "آیه های زندگی" پیرامون زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) و امیرالمومنین علی(ع) در تاریخ ۱۸ حمل سال روان از طرف بنیاد فرهنگی اجتماعی راه امین و لیسه عالی بعثت برگزار گردیده بود.
دکتور عبدالحمید محمدی دیگر سخنران این محفل به تفصیل پیرامون الگوهای رفتاری امام علی (ع) و فاطمه زهرا (س) به تفصیل صحبت نمود.
در پایان به برگزیدگان این مسابقه با درنظر داشت رتبه های اول تا سوم و همچنین رتبه ممتاز جوایزی شامل یک جلد کلام الله مجید، یک جلد کتاب حقوق زن در اسلام و نیز بورسهای تحصیلی دوره چهارساله دانشگاه، دوره دوساله انستیتوت صحی، دوره امادگی کانکور، دوره های زبان انگلیسی و کمپیوتر اهدا گردید.

گفتنی است که این مراسم با تلاوت آیات از کلام الله مجید آغاز و با اجرای سرود توسط گروه سرود همای رحمت ادامه یافت.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 140934