توصيه مطلب
۰
 
یک بنیاد خیریه نخستین بسته کمک های خود را به معارف هرات اهدا کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ عقرب ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۷

بنیاد لیان امیری که یک نهاد مستقل فرهنگی و خیریه می باشد، در سال ۱۳۹۴ در کابل تاسیس و سپس دفترمرکزی خود را به ولایت هرات انتقال داده و به فعالیت آغاز نموده است.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) ، این بنیاد امروز نخستین بسته کمک های خود را با حضور محمد آصف رحیمی ؛ والی ولایت هرات به اداره معارف هرات اهدا کرد.

این بسته کمک ها شامل تهیه مواد درسی ،اعمار ساختمان های درسی و تهیه تجهیزات و مفروشات مورد نیاز مکاتب دخترانه و پسرانه ولایت هرات می باشد .

والی هرات ضمن قدردانی از کمک های به موقع بنیاد لیان امیری ، از سایر افراد خیر و تجار ملی نیز خواست که به خاطر رفع نیازمندی های معارف اقدام نمایند.

اقای رحیمی با اشاره به پیشرفت های معارف هرات در سالیان اخیر،سهم گیری و مشارکت خیرین و افراد نیکوکار در حل مشکلات معارف ،اهدای زمین و اعمار ساختمان های درسی در ولایت هرات را مایه خرسندی عنوان کرد .

مسولان معارف هرات می گویند: این بسته کمک ها شامل يك هزار پايه ميز و چوكي ،اعمار دو ساختمان ، تهيه كتاب و كتابچه ،فرش نخي ، تهيه مواد درسي متعلمين نيازمند و به ارزش پنج ميليون افغانی كمك های پراكنده بنیاد لیان امیری به معارف می باشد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 152066