توصيه مطلب
۰
 
پیش ثبت نام از مهاجرین افغانستانی برای اعزام به عتبات عالیات از فردا آغاز می شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ سنبله ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱

کانون انجمن‏های صنفی دفاتر کفالت اقامت و اشتغال اتباع خارجی ایران اعلام کرد: کلیه اتباع افغانستانی و عراقی دارنده پاسپورت دارای اقامت معتبر، کارت آمایش ۱۱ و هویت ۱۰ و نیز کلیه افرادی که با شرکت در طرح سرشماری ، رسید شرکت در طرح سرشماری را دریافت نموده ‏اند ، مشمول پیش ثبت نام خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) ، روابط عمومی کانون انجمن‏های صنفی دفاتر کفالت اقامت و اشتغال اتباع خارجی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: به‏ موجب مصوبه ستاد اربعین اداره کل محترم امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت داخله جمهوری اسلامی ایران ، دفاتر کفالت اجرای عملیات ثبت نام و اعزام اتباع خارجی ساکن در این کشور به مراسم عبادی ،سیاسی اربعین را بر عهده خواهند داشت.

در این اعلامیه آمده است: عملیات پیش ثبت نام اعزام به راهپیمائی اربعین از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۹۶/۶/۲۱ در کلیه دفاتر کفالت آغاز و در ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۹۶/۶/۳۱ پایان خواهد یافت.

 کلیه اتباع افغانستانی و عراقی دارنده پاسپورت دارای اقامت معتبر، کارت آمایش ۱۱ و هویت ۱۰ و نیز کلیه افرادی که با شرکت در طرح سرشماری ، رسید شرکت در طرح سرشماری را دریافت نموده ‏اند ، مشمول پیش ثبت نام خواهند بود.

 هر یک از اتباع افغانستانی و عراقی واجد شرایط فوق و متقاضی عزیمت به عتبات عالیات در اربعین حسینی صرفاً باید به دفتر کفالتی که در آن دفتر دارای پرونده می باشند، مراجعه نمایند.

 چنانچه افردی مایل باشند که بصورت گروهی و خانوادگی به عراق عزیمت نمایند .اما در دفاتر کفالت مختلف یک ولایت دارای پرونده هستند، این امکان در مرحله "ثبت ‏نام نهائی" به منظور ایجاد گروه های مشترک در قالب ظرفیت موتر پیش بینی شده است و در زمان اجرای "ثبت‏ نام نهائی" اقدام خواهد شد.

 اجرای مرحله "پیش ثبت ‏نام"در طرح اربعین رایگان می باشد.

این کانون از متقاضیان درخواست کرده است در اسرع وقت به دفتر کفالت مربوطه مراجعه و عملیات پیش‏ ثبت‏ نام را انجام و رسید "پیش ثبت‏ نام در اربعین سال ۹۶" را دریافت نمایند.

عملیات"ثبت‏ نام نهائی" از اوائل ماه میزان آغاز و جزییات آن طی اطلاعیه ‏ای متعاقباً اعلام خواهد شد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 149645