۴
توصيه مطلب
۰
 
تا پایان سال روان؛
بیش از ششصد پروژ عام المنفعه در ولایت بغلان تطبیق می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ سنبله ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۰

تا پایان سال روان بیش از ششصد پروژه عام المنفعه در سرتا سر بغلان به ارزش هشتاد میلیون دالر اجرا گردد.
به گزارش خبرگزاری آوا،  سلطان محمد عبادی؛ والی بغلان این مطلب را در مراسمی که قبل از ظهر امروز به منظور تقدیر از نهادهای حمایت کننده‏ی خارجی در ولایت بغلان دایر شده بود، عنوان کرد.
گفته می شود، کار نیمی از پروژه‌های مذکور در چهارده ولسوالی این ولایت تکمیل و هزاران خانواده در این ولایت از مزایای آن مستفید گردیده اند.
والی بغلان ضمن قدردانی از حمایت نهادهای خارجی در بغلان، از آنها خواست تا در راستای تطبیق و اجرای پروژه های بیشتر در این ولایت به همکاری های خود ادامه دهند.
بوجی داف؛ مسئول دفتر یوناما مقیم ولایت بغلان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم، وعده داد تا در بخش های مختلف با این ولایت همکاری های همه جانب داشته باشد.
در ادامه احمد شاه؛ رئیس شوراهای انکشافی ولسوالی بغلان مرکزی، تطبیق این پروژه ها را در سطح این ولایت مهم ارزیابی کرد و گفت: با تطبیق این پروژه ها، ولسوالی بغلان مرکزی از لحاظ امنیتی در سطح بالاتری قرار گرفته و امنیت افزایش یافته است.
قابل ذکر است که پرو‍ژه های مذکور در بخشهای صحت عامه، معارف، زراعت، انكشاف دهات، آبرساني، حوزه دريائي در حال تطبيق مي‏باشد.
در پایان این مراسم به تمامی نهادهای خارجی حمایت کننده در ولایت بغلان از سوی والی این ولایت تقدیر نامه اهدا گردید.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 73087
 
 


سلما حمیدی
۱۳۹۲-۰۶-۰۳ ۱۳:۵۳:۵۷
کار این پروژه ها در شهر های مختلف افغانستان بازتاب خوبی را به ارمغان دارد. با اجرا این پروژه ها بیشترین مشکلات مردم حل میشود. (117067)
 
قادر
۱۳۹۲-۰۶-۰۳ ۱۳:۵۴:۵۴
انشالله روزی شود تا تمام مشکلات در افغانستان حل شود. (117068)
 
اختر
۱۳۹۲-۰۶-۰۳ ۱۶:۰۹:۰۱
این پروژه ها به نفع کشور می باشد. (117074)
 
فادر
۱۳۹۲-۰۶-۰۳ ۱۶:۱۰:۴۰
این پروژه ها در بخش های انکشافی کشور بسیار مفید است. (117075)