پوسټ کوډ ۹۴۴۸
نیټه خپرول: چهارشنبه ۲ لړم ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰

دیدار طلاب و علماء خارجی از کارخانجات ذوب آهن و فولاد مبارکه اصفهان

اين اردو که در روزهاي شنبه و يکشنبه( ?? و ?? دلو) انجام شد، شرکت کنندگان از قسمت هاي مختلف اين دو کارخانه و مراحل تبديل سنگ آهن به آهن بازديد کردند.

همزمان با دهه مبارکه فجر در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، علما، طلاب و محصلین خارجی ملیت های مختلف مشغول در جامعه المصطفی العالمیه، از کارخانجات ذوب آهن و فولاد مبارکه اصفهان بازدید کردند.

این بازدید به همت معاونت ارتباطات و بین الملل مجتمع عالی فقه وابسته به جامعه المصطفی العالمیه و با شرکت ۳۰ نفر از علما و طلاب و محصلین خارجی ملیت های مختلف مشغول در جامعه المصطفی العالمیه، طی یک اردوی علمی، فرهنگی صورت گرفت.

این اردو که در روزهای شنبه و یکشنبه( ۱۴ و ۱۵ دلو) انجام شد، شرکت کنندگان از قسمت های مختلف این دو کارخانه و مراحل تبدیل سنگ آهن به آهن بازدید کردند. 

گفتنی است که کارخانه های ذوب آهن و فولاد مبارکه اصفهان از بزرگترین کارخانه های تولید انواع آهن در ایران می باشد.
فولاد مبارکه در زمینه تولید رتبه پنجم دنیا و رتبه اول خاورمیانه را دارا بوده و بیش از نیمی از نیاز کشور ایران را تأمین می کند، هم اکنون این کارخانه توسط متخصصین ایرانی اداره می شود. 

حجت الاسلام و المسلمین خراسانی نژاد، هدف از برپایی این اردوی دو روزه را آشنایی طلاب خارجی و کشورهای اسلامی با توانمندی های نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: تبادل آراء و آگاهی از وضعیت و موقعیت طلاب خارجی مقیم ایران از دیگر ثمرات این اردوی علمی فرهنگی است.

برچسب‌ها

ستاسو نظر

  • AvaAdvertisement

مربوطه لیکنې

تازه ترین خبرونه

  • AvaAdvertisement