آقاي علومي، با اشاره به اهميت راه هاي بزرگ مواصلاتي به مرکز کشور، به تمام مسوولين دستور داد تا هرچه بيشتر در جهت امنيت بهتر شاهراه ها تلاش نمايند.

وزیر امور داخله، در نشست امنیتی با اعضای رهبری این وزارت دستور داده است تا در تامین امنیت شاهراه های مواصلاتی کشور توجه بیشتر از قبل کنند.
به گزارش خبرگزاری آوا، نورالحق علومی، وزیر امور داخله، امروز (دوشنبه) در این نشست، وضعیت امنیتی شماری از ولایات وشاهراه های کشور را مورد بررسی قرار داد و خاطر نشان کرد که امنیت شاهراه ها و راه های بزرگ مواصلاتی ازاهمیت وِیژه ی برخورداربوده و دراولویت این وزارت قراردارد.
آقای علومی، با اشاره به اهمیت راه های بزرگ مواصلاتی به مرکز کشور، به تمام مسوولین دستور داد تا هرچه بیشتر در جهت امنیت بهتر شاهراه ها تلاش نمایند.
علومی، در حالی این دستور را به مسوولین امنیتی میدهد که روز گذشته هزاران تن از باشندگان ولایت بامیان در اعتراض به نا امن بودن شاهراه مواصلاتی این ولایت به مرکز، دست به راهپیمایی زدند.
اعتراض کنندگان تاکید کردند که در راه مواصلاتی این ولایت به مرکز، افراد مسلح غیر مسوول به راهزنی و گروگان گیری می پردازند و وزارت امور داخله باید در این قسمت توجه جدی کند.
وزیر امور داخله، همچنان در این نشست، تامین امنیت ولایات قندوز و بغلان را نیز از اولویت های کاری این وزارت عنوان کرده گفت: نیروهای امنیتی و دفاعی کشور به ویژه پولیس ملی آمادگی کامل دارد تا گروهای هراس افگن را سرکوب وازجان ومال مردم درین ولایات دفاع و حراست نماید.

Your comment

  • AvaAdvertisement

Related posts

Latest news

  • AvaAdvertisement