اين مسابقه هر پنج سال يکبار در آلمان برگزار مي‌شود و داوران اين رقابت با اندازه‌ گيري طول و عرض بيني شرکت‌ کنندگان، برند? آن را معرفي مي‌کنند.

در حالی که تیم‌های فوتبال اروپایی مشغول بازی در مسابقات یورو ۲۰۱۶ هستند، علاقمندان به شرکت در مسابقۀ بزرگترین بینی دنیا در شهر اینگولشتات در ایالت بایرن آلمان جمع شده‌اند تا شاهد انتخاب بزرگترین بینی باشند.

به گزارش خبرگزاری اوا به نقل از پرس تی وی ،در این مسابقه، بینی شرکت کنندگان بررسی و اندازه گرفته می‌شود، قهرمان امسال یک مرد هلندی به نام هانس روئست بود که از دور قبلی این مسابقات یعنی ۵ سالِ پیش، عنوان بزرگترین دماغ دنیا را از آنِ خود کرده  و میگوید از پیروزی خود «شگفت زده و خوشحال» است.

فِرِدی پِچ، رئیس «انجمن دماغ درازان» اتریش، امیدوار بود که این کشور بتواند عنوان بزرگترین دماغ را کسب کند اما نمایندگان اتریشی در نهایت توانستند به مقام دوم برسند.

این مسابقه هر پنج سال یکبار در آلمان برگزار می‌شود و داوران این رقابت با اندازه‌ گیری طول و عرض بینی شرکت‌ کنندگان، برندۀ آن را معرفی می‌کنند.

با توجه به اینکه استفاده از مواد غیرقانونی برای بزرگ کردن بینی برای شرکت‌ کنندگان ممنوع می باشد باشگاه دارندگان بزرگترین بینی جهان در حال حاضر بیش از ۳۰۰ عضو دارد.

Your comment

  • AvaAdvertisement

Related posts

Latest news

  • AvaAdvertisement