سرمربي آرژانتيني آبي‌اناري‌ها معتقد است نمي‌توان منچسترسيتي را ميني بارسلونا ناميد. 
به گزارش آوا به نقل از ورزش 3، تاتا مارتينو پيش از ديدار امشب تيمش مقابل منچسترسيتي در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: در دست داشتن مالکيت توپ در عين حال که بارسلونا را بالا مي‌برد؛ منچسترسيتي را پايين مي‌کشاند. هر تيمي کمتر توپ را در دست داشته باشد، بيشتر به مشکل بر مي‌خورد.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا بازي را کنترل مي‌کنيد يا به دنبال گلزني هستيد، گفت: نمي‌شود يکي را به ديگري ترجيح داد. ما بايد مالکيت توپ را در دست داشته باشيم. پس از اين کار مي‌توانيم به فکر گلزني باشيم.
سرمربي بارسلونا خاطرنشان کرد: تنوع منچسترسيتي را بهترين ويژگي اين تيم مي‌دانم. آنها روش‌هاي زيادي براي حمله کردن دارند. آنها در ضربات ايستگاهي مهارت دارند و بيشترين گل زده را دارند بنابراين متوقف کردنشان کار مشکلي است. بهترين فرمول اين است که به آنها اجازه ندهيم توپ را در اختيار بگيرند. شيوه بازي آنها شبيه به ما است؛ شايد کمي مستقيم‌تر بازي کنند.
وي در پاسخ به اينکه آيا مي‌توان سيتي را «ميني بارسا» ناميد، اضافه کرد: نه؛ آنها از هيچ لحاظي ميني نيستند. منچسترسيتي يکي از بهترين تيم‌هاي دنيا است. ناواس بازي بسيار هجومي‌اي دارد؛ سيلوا توپ را کنترل مي‌کند و فضا ايجاد مي‌کند. آنها بازيکناني از مليت‌هاي مختلف دارند؛ يحيي توره، آگوئرو، فرناندينيو...
مارتينو ادامه داد: بايد مراقب سلامتي نيمار باشيم. پس از اتفاقي که افتاد، بايد تصميم بگيريم که کدام کار بهتر است؛ اين که او را از اول بازي به ميدان بفرستيم يا به عنوان يار تعويضي از او استفاده کنيم.
وي تأکيد کرد: نمي‌خواهم خودبين به نظر برسم اما اين مسابقه مي‌توانست کمي ديرتر در اين مسابقات برگزار شود؛ حداقل در مرحله يک‌چهارم نهايي، زيرا هر دو تيم بسيار خوب هستند.
مارتينو افزود: در پاسخ به غيبت آگوئرو دو جواب دارم؛ يکي به عنوان يک هوادار فوتبال و يکي هم به عنوان مربي بارسلونا. به عنوان يک هوادار خيلي ناراحت هستم که او بازي نمي‌کند، زيرا همه ما مي‌خواهيم نمايش بهترين بازيکنان دنيا را ببينيم اما به عنوان مربي بارسلونا غيبت او باعث مي‌شود مشکل کمتري در بازي داشته باشيم.

Your comment

  • AvaAdvertisement

Related posts

Latest news

  • AvaAdvertisement