توصيه مطلب
۰
 
گفتمان دانشجویی "سبک زندگی مهدوی " در بلخ برگزار گردید.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ثور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۷
گفتمان دانشجویی " سبک زندگی مهدوی؛فلسفه انتظار" به مناسبت نیمه شعبان توسط مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در بلخ برگزار شد.

گفتمان دانشجویی " سبک زندگی مهدوی؛ فلسفه انتظار" به مناسبت نیمه شعبان توسط مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در بلخ برگزار شد.

این گفتمان با حضور دانشجویان قشر اناث و ذکور و کارشناس محترم برنامه در سالن اجتماعات دفتر نمایندگی مرکز تبیان برگزار شد.

کارشناس این هفته حجت الاسلام و المسلمین علی رضا احمدی، از اساتید مدرسه عالی ثقلین بود.

کارشناس اشاراتی به سرفصل های انتظار عامیانه، انتظار عارفانه و انتظار عالمانه داشت و در ادامه دانشجویان پیرامون موضوع برنامه نظرات خودشان را بیان نمودند.

گفتمان آزاد دانشجویی به ابتکار دفتر نمایندگی مرکز تبیان بیش از یک سال و نیم است که هرهفته روزهای جمعه ساعت ۹/۳۰ در شهر مزارشریف برگزار می گردد.

این گفتمان ها هر هفته با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه و دانشجویان اعم از خواهران و برادران با موضوعات دینی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دایر می شود.

در این گفتمان ها در بخش اول برنامه مهمانهای دعوت شده هرکدام به مدت ده دقیقه نظریات خودشان را پیرامون موضوع بیان می کنند و در بخش دوم نیز دانشجویان نظریات خودشان را مطرح و بخش سوم برنامه به پرسش و پاسخ اختصاص دارد.

موضوع هفته بعد گفتمان ادامه بحث "سبک زندگی مهدوی"می باشد.
قابل ذکر است که در اخیر برنامه نیز جوایز دومین مسابقه کتابخوانی "یاران آسمانی" اهدا گردید.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 142753