توصيه مطلب
۰
 
حضور رئیس اجرایی در میان نیروهای امنیتی در شفاخانه 400 بستر نظامی سردار محمدداودخان پس از سرکوب تروریستان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ حوت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰

داکتر عبدالله عبدالله، پس از  سرکوب تروریستان توسط نیروهای امنیتی در شفاخانه 400 بستر نظامی سردار محمدداود خان، با حضور در محل این شفاخانه از سربازان و قطعات ویژۀ نیروهای امنیتی سپاس‌گزاری کرد.
روز گذشته، تروریستان با حمله به شفاخانۀ چهارصد بستر شماری از بیماران و داکتران این شفاخانه را به شهادت رسانیده و زخمی ساختند.
رییس اجراییه کشور در جریان تصفیۀ شفاخانۀ چهارصد بستر از وجود تروریستانِ طالب، به خاطر سپاس‌گزاری از نیروهای امنیتی به این شفاخانه رفت و وضعیت را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
داکتر عبدالله عبدالله، از شجاعت و پای‌مردی نیروهای امنیتی در نابودی تروریستانِ جنایت‌کار ستایش کرد و آنان را مورد نوازش قرار داد.
رییس اجراییه کشور، به مسوولان نهادهای دولتی دستور داد که هرچه عاجل و با استفاده از تمام امکانات به وضعیت زخمی‌های این رویداد رسیده‌گی نمایند.
داکتر عبدالله به وزارت صحت عامه و مسوولان شفاخانۀ چهارصد بستر هدایت داد تا در بازسازی و احیای دوبارۀ شفاخانه اقدام عاجل نمایند.
رییس اجراییه کشور یک بار دیگر حملۀ تروریستان به شفاخانۀ چهارصد بستر را محکوم کرد و گفت که حمله به داکتران و بیماران خلاف تمام اصول و ارزش‌های دینی و انسانی است.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 139096