توصيه مطلب
۰
 
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی:
ثبت نام اولیه مهاجرین افغانستانی و عراقی برای اعزام به عتبات عالیات آغاز شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ سنبله ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵

محمد عجمی؛ مشاور والی و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی از آغاز ثبت نام اولیه مهاجرین افغانستانی و عراقی برای اعزام به عتبات عالیات خبرداد.

به گزارش خبرگزاری آوا، محمد عجمی؛ مشاور والی و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی در تشریح واجدین الشرایط تشرف به عتبات عالیات گفت: کلیه اتباع افغانستانی و عراقی دارای پاسپورت با پروانه اقامت، کارت آمایش یازده و کسانی که در  طرح سرشماری شرکت و رسید دریافت کرده اند، از امروز ده روز فرصت دارند برای ثبت نام اولیه به دفاتر کفالت مراجعه نمایند.

وی گفت: این ثبت نام برای بر آورد متقاضیان شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی می باشد، و برای ثبت نام نهایی دفاتر کفالت با آنها تماس می گیرند.

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی در تماس تلفنی با خبرنگار آوا متذکر شد:نشست های مقدماتی با  اعضای ستاد مردمی عتبات عالیات جامعه پناهندگان برای انجام هماهنگی های لازم به منظور ساماندهی و اعزام متقاضیان تشرف به عتبات عالیات در سال جاری آغاز شده است.

این مقام مسوول همچنین خاطر نشان کرد که سامانه نوبت دهی طرح سرشماری فعال می باشد و صرفا سرپرستان خانوار اتباع مشمول این طرح برای اخذ نوبت و شرکت در سرشماری اقدام نمایند.

وی همچنین در خصوص افراد واجد شرایط شرکت در مرحله دوم طرح شناسایی اتباع افغانستانی غیر مجاز آنها را به سه گروه تقسیم کرد اظهار داشت: اتباع افغانستانی دارای مدرک غیر معتبر از آمایش مرحله اول تا نهم، دارندگان گذرنامه دارای روادید و پروانه اقامت منقضی از سال ۱/۱/۱۳۸۰ تا ۲۲/۱/۱۳۹۵ و کسانی که تحت هر عنوانی از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی برگه تردد دریافت کرده اند می توانند در این طرح شرکت کنند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 149701