توصيه مطلب
۰
 
مساعدت حکومت ملی به بیجاشدگان ولایت جوزجان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۹

ریاست مبارزه با حوادث طبیعی از کمک و مساعدت حکومت ملی به بیجاشدگان  وآسیب دیدگان خشونت اخیر در ولسوالی های درزاب ولایت جوزجان خبر داد.


به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در اثر جنگ‌های اخیر در ولسوالی درزاب ولایت جوزجان تعداد کثیری از اهالی شهر این ولسوالی بیجاشده بودند که از سوی ریاست مبارزه باحوادث طبیعی در بین آنها مواد خوراکه توزیع گردید.

با حضور  نقیب‌الله "یعقوبی" رئیس مالی و اداری مقام ولایت محمد رضا "غفوری" سخنگوی مقام ولایت و هیأت موظف شده برای (۳۰۰) فامیل که قبلا شناسایی شده و آسیب دیده گان خشونت‌های اخیر ولسوالی درزاب در شهر شبرغان کمک هایی شامل برنج، آرد، شکر و روغن برای یک‌به‌یک آنها اهداء گردید.

نقیب‌الله یعقوبی رئیس‌مالی و اداری مقام ولایت گفت: این کمک‌ها بر اساس هدایت رهبری مقام ولایت به بیجاشدگان توزیع گردیده است.

انجنیر حبیب‌الله "یولداش" مدیر عمومی مالی و اداری مبارزه با حوادث‌طبیعی  اظهار داشت: با استفاده از آنچه که در توان داریم برای دست‌گیری از این بیجاشدگان دریغ نخواهیم کرد.

گفتنی است: از شش روز بدین سو از سوی شهروندان و تاجران، ولایت جوزجان به بیجاشدگان ولسوالی‌های فاریاب در شهر شبرغان امداد رسانی صورت می‌گیرد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 147541