۵
توصيه مطلب
۰
 
زور آور حکم وزارت داخله را نپذیرفت
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ میزان ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۳۰
مل پاسوال زور آور زاهد، قوماندان امنیه ولایت غزنی در واکنش به حکم وزارت داخله مبنی بر انتقال وی به ولایت میدان وردک، از همکاری با دولت انصراف و از مقامش استعفا داد.
به گزارش خبرگزاری آوا، زاهد امروز در یک کنفرانس خبری با بیان اینکه تاکنون در ناامن ترین مناطق کشور ایفای وظیفه نموده است، گفت: تاکنون در جنگ با تروريزم و جنگ هاي رو در رو چندین بار زخمی شده و انتقال وی به میدان وردک غير عادلانه است."
وی جنگ با تروريزم را از آرمان هاي خود دانست و گفت :"  از اين به بعد از راه هاي ديگر براي تامين صلح و به گفته او جنگ با تروريزم تلاش می کند، اما به نحوه  مبارزه اش اشاره نکرد. 
زاهد بهدت مدت سه سال و دو ماه به عنوان قوماندان امنیه غزنی ایفای وظیفه کرد اما دیروز  در فرمانی كه از سوي وزارت داخله صادر شد، به عنوان فرمانده پوليس ميدان وردك منصوب شد.
 زاهد پيش از ولايت غزني در ولسوالي تگاب ولايت كاپيسا به عنوان قوامندان امنيه و در ولايت ميدان وردك من حيث آمر امنيه ایفای وظیفه کرده بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 76089
 
 


۱۳۹۲-۰۷-۱۲ ۲۰:۰۹:۴۴
باید با عدالت با سربازانی که در راه وطن حتی جان میگذارند رفتار شود (121644)
 
برکت الله
۱۳۹۲-۰۷-۱۳ ۰۹:۲۷:۵۱
وزارت داخله شاید این طوری صلاح دیده است که قوماندان امنیه ولایت غزنی از سمتش عزل و به میدان وردک فرستاده شود . (121661)
 
قدرت الله
۱۳۹۲-۰۷-۱۳ ۰۹:۳۰:۰۲
ابن آقا شاید در سمتش با صداقت بوده وظیفه اش را به خوبی انجام میداده زیرا در افغانستان افراد با صداقت را از سمت شان عزل می کنند . (121662)
 
فخریه سادات
۱۳۹۲-۰۷-۱۳ ۰۹:۳۵:۰۸
در افغانستان شخصی که با ایمان راسخ و صداقت وظیفه اش را انجام دهد به دلیل فساد اداری و خیانت در ادارات دولتی از سمتش برکنار می شود زیرا بقیه از وجود او در امان نیستند او همه چی را افشا می کند . به همین دلیل بر کنار می شود . (121663)
 
امین الله
۱۳۹۲-۰۷-۱۳ ۰۹:۴۱:۵۰
قوناندان امنیه ولایت غزنی شاید از افراد درست کار و با صداقت بوده که این طوری سمتش را از دست داده است . (121664)