توصيه مطلب
۰
 
باشندگان ولسوالی جغو غزنی طی تجمعی خواستار تغییر مرکز این ولسوالی شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ حمل ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۶

ده ها معترض خواهان تغییر مرکز ولسوالی جغتوی ولایت غزنی شدند.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، امروز سه شنبه ده ها تن از باشنده های ولسوالی جغتو غزنی طی تجمع در مرکز غزنی، خواهان تغییر مرکز این ولسوالی از منطقه گلبهاری به منطقه سراب شدند.

حاجی عوض، از باشندگان این ولسوالی در مصاحبه با آوا بیان داشت: فعلا مرکز ولسوالی جغتو در منطقه گلبهاری این ولسوالی موقعیت دارد که به دلیل دوری آن، مردم بسیاری از مناطق ولسوالی نمی توانند به آسانی به آن دسترسی داشته باشند.

وی گفت، اگر ادارات و مقر این ولسوالی به منطقه سراب انتقال یابد، همه ساکنان این ولسوالی می توانند به آسانی برای حل مشکلات خود به مرکز ولسوالی مراجعه کنند.

حاجی عوض افزود، منطقه سراب جایی است که همه باشنده های این ولسوالی می توانند به راحتی و به وقت کم، خود را به مرکز ولسوالی برسانند.

این در حالی است که مقر ولسوالی و برخی از بخش های این ولسوالی حالا به منطقه سراب نقل مکان کرده، اما فقط قوماندانی امنیه این ولسوالی تا حال در منطقه گلبهاری است.

در همین حال عظیمی، سخنگوی والی غزنی به خبرگزاری آوا گفت: هر منطقه این ولسوالی را که اکثر باشندگان، آن را به عنوان مکان مناسبی برای مقر ولسوالی انتخاب کنند، مقام ولایت با آن ها موافق است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 141222