توصيه مطلب
۰
 
دوصد متر تا رسیدن به آخرین مقر داعش در موصل عراق
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ سرطان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳

فرمانده پولیس فدرال عراق گفت: نیروهای پولیس، گروه داعش را در یک مربع باقی مانده در محور جنوب بخش قدیمی شهر موصل محاصره کرده و به ۲۰۰ متری آخرین مقر این گروه در ناحیه السرجخانه در این بخش رسیده اند.

به گزارش خبرگزاری آوا به نقل از العالم، فرمانده پولیس فدرال عراق گفت: نیروهای پولیس، گروه داعش را در یک مربع باقی مانده در محور جنوب بخش قدیمی شهر موصل محاصره کرده و به ۲۰۰ متری آخرین مقر این گروه در ناحیه السرجخانه در این بخش رسیده اند.

رائد شاکر جودت ؛ فرمانده پولیس فدرال عراق افزود: پولیس فدرال در سایه فروپاشی داعش، در روزهای آینده ماموریت جنگی خود را به پایان خواهد برد.

پایگاه های لشکر سوم با حمایت قوای امنیتی به مجتمع تجاری در السرجخانه نزدیک شده و یک موتر و ۳۴ بمب و ۵ استحکامات دفاعی را منهدم کردند.

پایگاه های لشکر پنجم نیز به ناحیه باب جدید با پشتیبانی طیاره های بدون پیلوت جنگی یورش بردند که به کشته شدن ۱۲ تروریست و مصادره یک کارگاه ساخت موشک و ضد هوایی منجر شد.

جودت گفت: نیروهای پولیس ۳۷ زن و کودک را در ناحیه باب جدید تخلیه کردند و نیروها از سه محور با احتیاط شدید پیشروی و تروریست ها را محاصره و از محل حضور غیرنظامیان دور می کنند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 145506