توصيه مطلب
۰
 
نماینده آیت الله محقق کابلی در هرات
تا زمانی که ملت ایران راه امام را ادامه دهند، تهدیدات غرب گونه اثری بر آنها نخواهد گذاشت
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دلو ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۹
امام خمینی(ره) با شناخت دقیق از توطئه های دشمنان، هفته وحدت را که بزرگترین راهکار مقابله با دشمن می باشد ارائه داد و این اقدام، ثمرات زیادی در جهان اسلام داشته است.
تا زمانی که ملت ایران راه امام را ادامه دهند، تهدیدات غرب گونه اثری بر آنها نخواهد گذاشت
همزمان با سی و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نماینده آیت الله محقق کابلی در هرات، در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدای افغان(آوا) گفت: امام خمینی(ره) شخصیت نادری بود که با حضور خود در عرصه های سیاسی و حکومتی، دید جدید را در جهان اسلام .
حجت الاسلام و المسلمین احمدی تاکید کرد: امام خمینی(ره) با شناخت دقیق از توطئه های دشمنان، هفته وحدت را که بزرگترین راهکار مقابله با دشمن می باشد ارائه داد و این اقدام، ثمرات زیادی در جهان اسلام داشته است.

این عالم دینی، جریان بیداری اسلامی در جای جای جهان و مبارزه طلبی و قد علم کردن برعلیه دشمنان و عمال ظالم دشمن را نشات گرفته از اندیشه امام خمینی(ره) دانست و گفت: بزرگترین شاخصه انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره)، همانا اسلامی بودن و مردمی بودن این انقلاب درسایه یک دستی و یک دلی مردم بود.

حجت الاسلام و المسلمین احمدی افزود: نقش امام در صدور تفکرات انقلابی و اسلامی به جهانیان روشن است، ایشان اسلام بیدار گر را به جهان معرفی کرد.

نماینده آیت الله محقق کابلی در هرات، با اشاره به تهدیدات روز افزون غرب و آمریکا علیه انقلاب اسلامی ایران گفت: تا زمانی که ملت ایران، آن دید و نگاهی را که امام خمینی(ره) نسبت به استکبار جهانی داشت حفظ نمایند و راه امام را ادامه دهند، تهدیدات غرب گونه اثری بر آنها نخواهد گذاشت.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 36064
مرجع : خبرگزاری صدای افغان(آوا)- هرات