توصيه مطلب
۰
 
سه تن به جرم انجام قتل راننده های تکسی در بلخ بازداشت شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ سنبله ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲

مقامات پولیس بلخ در شمال کشور از بازداشت سه تن از کسانی خبر دادند که متهم به قتل راننده های تکسی در این ولایت هستند.

به گزارش خبرگزاری آوا، مل پاسوال "عبدالرزاق قادری" سرپرست فرمانده پولیس بلخ که افراد بازداشت شده باشنده های مزار شریف هستند.

آقای قادری در یکی نشست خبری با رسانه ها گفت: این افراد موتر های تکسی را از شهر مزار شریف به کرایه می گرفتند و سپس راننده آن را به قتل میرساندند و موتر را به سرقت می بردند.

غلام سخی مشهور به زلمی ولد غلام نبی و بدل شاه ولد خال مراد دو باشنده گذر بادام باغ و شیرزی ولد غلام نبی، باشنده نوآباد سیلوی شهر مزار شریف توسط آمریت تعقیب گرفتاری مدیریت مبارزه با جرایم جنایی فرماندهی پولیس بلخ شناسایی و بازداشت شده اند.

در همین حال آقای قادری در این نشست خبری از بازداشت سه مخالف مسلح دولت نیز خبر داد.

وی گفت: محمد نسیم ولد باز محمد و طلا محمد ولد نصرالدین که باشندگان قریه عرب مزاری ولسوالی چهار بولک ولایت بلخ از اعضای گروه مسلح مخالفین دولت بودند که با یک عراده موتر سایکل و دو میل سلاح کلاشنیکوف در ولسوالی چمتال بازداشت شده اند.

وی در ادامه گفت: سیدالله ولد حاجی عبدالمحمد باشنده قریه امام صاحب ولسوالی چمتال ولایت بلخ که یک عدد ماین چسپکی را در داخل یک عراده موتر فلانکوچ به شهرمزارشریف انتقال میداد در کمربند شیرآباد از سوی نیروهای پولیس ولسوالی دهدادی کشف و دستگیر گردید .

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 149718