توصيه مطلب
۰
 
رئیس پارلمان جمهوری اسلامی ایران:
حل چالش های پیش رو و مقابله با تهدیدات، در گروی همکاری همه کشورها به ویژه کشورهای همسایه است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ حوت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۰

رئیس پارلمان جمهوری اسلامی ایران در پیام نوروزی به روسای مجالس کشورهای منطقه از جمله افغانستان، خاطرنشان کرد: حل چالش های پیش رو و مقابله با تهدیدات، در گروی همکاری و تعامل سازنده همه کشورها به ویژه کشورهای همسایه است.

به گزارش خبرگزاری آوا ، علی لاریجانی؛ رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در پیام های جداگانه به روسای مجالس کشورهای افغانستان، آذربایجان، ترکمنستان، پاکستان، تاجیکستان، قرقیزستان، قزاقستان، عراق، ترکیه و ازبکستان فرا رسیدن عید باستانی نوروز را تبریک گفت.

وی در این پیام نگاشته است: نوروز پیشاهنگ دگرگونی طبیعت، همواره با طراوت، شادابی و شکوفایی همراه است، امیدوارم سال پیش رو، همگام به تحول و پیشرفت روز افزون و عدالت برای ملت ها باشد.

لاریجانی می افزاید: "بر این باورم، تحولات منطقه، حل چالش های پیش رو و مقابله با تهدیدات، در گروی همکاری و تعامل سازنده همه کشورها به ویژه کشورهای همسایه خواهد بود و گفت وگوی پارلمانی به ایجاد امنیت پایدار و تعمیق مناسبات دوستانه منجر خواهد شد."

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران از هر گونه همکاری منطقه ای به ویژه با همسایگان بر اساس احترام متقابل برای ایجاد امنیت، پیشرفت و توسعه همه جانبه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی استقبال می کند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 139484