توصيه مطلب
۰
 
پیش بازی رئال مادرید - بارسلونا
تاریخ انتشار : شنبه ۲ جدی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲

دو تیم رئال مادرید و بارسا امروز دیداری حساس و سرنوشت ساز را در لالیگا برگزار خواهند کرد.

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری(آوا)، رئال مادرید برای نزدیک شدن به صدر جدول و کاهش فاصله با بارسا چاره ای جز پیروزی ندارد و بارسا نیز می تواند با کسب ۳ امتیاز قدم بزرگی برای فتح لالیگا بردارد.

رونالدو در هفته های اخیر روند فوق العاده خود را بازیافته و در ۷ بازی آخر موفق به زدن ۸ گل شده و در سمت مقابل مسی از ابتدای فصل آماده بوده و با اقتدار در صدر جدول گلزنان لالیگا قرار دارد.

در ترکیب رئال مادرید هیچ بازیکن غایبی وجود ندارد و همه ستاره های زیدان آماده این دیدار هستند؛ اما با توجه به اینکه گرت بیل به تازگی از بند مصدومیت رها شده بعید است در ترکیب ابتدایی قرار بگیرد.

اما در ترکیب بلوگرانا دمبله، آلکاسر، دلوفئو و اومتیتی غایب هستند تا کار والورده برای چینش آرایش هجومی دشوار باشد.

بارسا در ۲۰ بازی از ۲۳ بازی آخر خود در لالیگا پیروز شده و حداقل ۲ گل در ۲۱ بازی آن به ثمر رسانده است تا با اقتدار در صدر جدول قرار گیرد. اما از آن سو رئال مادرید نیز در ۳۲ بازی آخر خانگی خود در لالیگا تنها ۲ بار مغلوب شده و ۵ بازی از ۷ مسابقه آخر خود موفق به ثبت کلین شیت شده است.

آخرین ال کلاسیکوی لالیگایی با نتیجه ۲-۳ و گل دقایق پایانی لیونل مسی خاتمه یافت؛ اما در ۲ ال کلاسیکوی رسمی آخر در سوپرکاپ، این تیم زیدان بود که پیروز شد.

در ۶ بازی آخر دو تیم، ۳ پیروزی سهم رئال مادرید و ۲ برد برای بارسا رقم خورده و یک دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

ترکیب احتمالی:

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 155188