توصيه مطلب
۰
 
پیام تسلیت مدیر جامعه الزهرا(س) در پی شهادت رئیس شورای علمای شیعه ولسوالی انجیل هرات
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ جوزا ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۹

حجت الاسلام و المسلمین داکتر «سید محمود مدنی» مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در پیامی به مناسبت شهادت رئیس شورای علمای شیعه ولسوالی انجیل هرات، بیان داشت: شهادت در فرهنگ ما افتخار بزرگ و فوز عظیمی است که خدای متعال تنها به برگزیدگان خود عنایت می کند.

به گزارش آوا، حجت الاسلام و المسلمین داکتر «سید محمود مدنی» با انتشار پیامی شهادت مظلومانه حجت الاسلام و المسلمین ابوالشهید قنبرعلی فیاض، رئیس شورای علمای شیعه ولسوالی انجیل هرات را به خانواده بزرگوار آن شهید عزیز، به ویژه سرکار خانم فیاض از طلاب محترم جامعه الزهرا(س) تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

باسمه تعالی

قال اللّه تعالی: وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ (آیه ۱۶۹ / آل عمران)

شهادت فخر اولیاء بوده است و فخر ما / امام خمینی (ره)

شهادت مظلومانه حجت الاسلام و المسلمین ابوالشهید قنبرعلی فیاض رئیس شورای علمای شیعه ولسوالی انجیل هرات که در انفجاری انتحاری در خانه خدا و مسجد جامع هرات بدست تروریستهای کوردل از خدا بی خبر انجام گرفت را صمیمانه به خانواده بزرگوار آن شهید عزیز به ویژه سرکار خانم سمیه فیاض از طلاب بزگوار جامعه‌الزهرا(سلام اللّه علیها) بلکه به همه ملت بزرگ افغانستان و همه طرفداران اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله وسلم) تسلیت و تبریک می گویم.

تسلیت می گویم زیرا جامعه عالمی بزرگوار را از دست داد که قبلا مدال افتخار شهادت فرزندش در راه دفاع از حرم اهل‌بیت(علیهم سلام) را کسب نموده بود و تبریک عرض می کنم زیرا که شهادت در فرهنگ ما افتخار بزرگ و فوز عظیمی است که خدای متعال تنها به برگزیدگان خود عنایت می کند.

امیدوارم شهادت مظلومانه این شهداء موجب رسوایی بیشتر منافقان کوردل و همبستگی امت اسلامی و پیروزی نهایی جبهه حق علیه باطل گردد و ما نیز توفیق ادامه مسیر نورانی این شهدا را داشته باشیم.»

مدیر جامعة الزهرا(سلام الله علیها)

سیّد محمود مدنی

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 144512