توصيه مطلب
۰
 
مسئول بخش زنان مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس:
زن مسلمان باید مبلغ دین اسلام باشد نه فرهنگ های غلط غرب / گوشی های هوشمند عامل تنهایی و جدایی اعضای خانواده ها شده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ حوت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۵
اسلام مقام زن را تا حدی بالا میبرد که مقام انسانی اش را در جامعه بازیابد، آیا با ایفای نقش در روز ۸مارچ یا روز ولنتاین مقام انسانی را بالا میبرم یا نقاط ضعفمان را؟؟

مسئول بخش زنان

در نبود گوشی احساس کمبود می کنیم و اگر یک روز از گوشی دور بمانیم سریع اقدام به عمل می کنیم اما اگر از فرزند یا همسر خود چند روزی دور بمانیم اهمیتی ندارد!
مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس:
زن مسلمان باید مبلغ دین اسلام باشد نه فرهنگ های غلط غرب/ گوشی های هوشمند عامل تنهایی و جدایی اعضای خانواده ها شده است


• برای من مسلمان، روز عشق، روز زن، روز مادر، روز ولادت حضرت زهرا (س) می باشد و روز ولنتاین و روز جهانی ۸مارچ و شعارهای فمینیستی برای خود غربی ها باشد.

به مناسبت گرامی داشت سالروز میلاد حضرت زهرا(س)، میلاد فرزند برومندش حضرت امام خمینی (ره) و روز زن، همایش با شکوهی تحت عنوان" در جستجوی هدایت" از سوی بخش زنان دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری آوا، خانم فائزه موسوی؛ ضمن تبریک میلاد یاس

رای در امان ماندن از آفت قلب های مریض و نگاه های آلوده، حجاب را که مانند علم حضرت ابوالفضل در میدان جنگ و وصیت مادر سادات هست، زمین نگذاریم تا دشمن مسلط نشود
نبی، کوثر علی، ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) به پیشوای مقدس امام زمان(عج)، امروز را روز فرهنگ و تحقیق خواند و گفت: امروز باید مبلغان دین باشیم، نه مبلغان فرهنگ های غلط اجتماعی.

خانم موسوی با اشاره به نقش زنان در جامعه گفت: ما زنان، پرورش یافتگان شهیدان هستیم،علما و فقها از دامان ما زن ها رشد می کنند، پس نقش ما بسیار موثر است.

مسئول بخش زنان مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس با اشاره به بیانات امام خامنه ای گفت: "اگر زن ها که کلید بهشت زیر قدم هایشان هست، خوب باشند، مردان ما هم خوب می شوند ، بچه ها و نسل آینده ما خوب می شوند" پس تداوم انقلاب در دستان ما زن هاست.

وی به اهمیت شوهر داری از نظر اسلام اشاره کرد و گفت :این

آیا مقدار پولی را که برای موبایل هایمان هزینه می کنیم، صرف خرید هدیه به خانواده می کنیم؟ برای گوشی محافظ می خریم، تا خط و خشی نیفتد، آیا برای حفاظت از بنیان خانواده نیز محافظی در نظر می گیریم؟.
امر{شوهر داری} اجر جهاد در راه خدا را به خود اختصاص داده است.

خانم فائزه موسوی با اشاره به ورود تلفن های هوشمند به عرصه های مختلف زندگی امروزی ما، استفاده از گوشی را عامل تنهایی و جدایی از خانواده دانست و گفت: ما نسل تنهایی هستیم، الان هر کسی گوشه ای تنها با بلای خانمان سوز{گوشی موبایل} وقتش را سپری می کند.

وی اظهار داشت: در خانواده ها امروز همه با گوشی های موبایلشان مشغول هستند و در تنهایی خودشان ابراز خوشحالی هم می کنند، اگر با گوشی های تان همان طوری رفتار می کنید همان را با خانوداه خود رفتار کنید حالا پر بازده ترین خانواده را داشتیم.

وی با بیان اهمیت رابطه اعضای خانواده با یکدیگر، ابزار داشت: هر روز گوشی های موبایل رو شارژ می کنیم اگر هر روز خانواده خودمان رو شارژ می کردیم و پای صحبت هم دیگر می نشستیم، خانواده هم شارژ می شد.

خانم موسوی افزود: روزی چند پیغام دریافت می کنیم:
روزی چند پیغام دریافت می کنیم: آیا پیام خانوداه را دریافت می کنیم؟ آیا در زندگی گذشت را سرلوحه قرار دادیم؟ مگر پیامبر نفرمود که هر کس از خطای کسی در گذرد خدا نیز از خطای او می گذرد؟.
آیا پیام خانوداه را دریافت می کنیم؟ آیا در زندگی گذشت را سرلوحه قرار دادیم؟ مگر پیامبر نفرمود که هر کس از خطای کسی در گذرد خدا نیز از خطای او می گذرد؟.

پول خرج گوشی هایمان میکنیم: آیا مقدار پولی را که برای موبایل هایمان هزینه می کنیم، صرف خرید هدیه به خانواده می کنیم؟ برای گوشی محافظ می خریم، تا خط و خشی نیفتد، آیا برای حفاظت از بنیان خانواده نیز محافظی در نظر می گیریم؟.

وی گفت: خریدن هدیه بهترین راه برای افزایش محبت و زدودن کینه ها می باشد.
دور گوشی محافظ محکم می کشیم تا خط وخش نیفتد. آیا حفاظ برای بنیان خانواده میگیریم؟.

این فعال فرهنگی با بیان اینکه امروز زندگی های ما حریم شخصی ندارد به آیه ۵۹ سوره احزاب اشاره کرد و گفت: برای در امان ماندن از آفت قلب های مریض و نگاه های آلوده، حجاب را که مانند علم حضرت ابوالفضل در میدان جنگ

"اگر زن ها که کلید بهشت زیر قدم هایشان هست، خوب باشند، مردان ما هم خوب می شوند ، بچه ها و نسل آینده ما خوب می شوند" پس تداوم انقلاب در دستان ما زن هاست.
و وصیت مادر سادات هست، زمین نگذاریم تا دشمن مسلط نشود.

خانم موسوی در ادامه صحبت های خود گفت: در نبود گوشی احساس کمبود می کنیم و اگر یک روز از گوشی دور بمانیم سریع اقدام به عمل می کنیم اما اگر از فرزند یا همسر خود چند روزی دور بمانیم اهمیتی ندارد!

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به نقل از حضرت امام خمینی(ره) گفت: اسلام مقام زن را تا حدی بالا میبرد که مقام انسانی اش را در جامعه بازیابد، آیا با ایفای نقش در روز ۸مارچ یا روز ولنتاین مقام انسانی را بالا میبرم یا نقاط ضعفمان را؟؟

خانم موسوی در اخیر گفت: برای من مسلمان، روز عشق، روز زن، روز مادر، روز ولادت حضرت زهرا (س) می باشد و روز ولنتاین و روز جهانی ۸مارچ و شعارهای فمینیستی برای خود غربی ها باشد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 139572