توصيه مطلب
۰
 
زیدان از گرت بیل حمایت کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ سنبله ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹
اختصاصی | زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید پس از بازی سخت شب گذشته تیمش مقابل والنسیا ، از اهمیت گرت بیل برای کهکشانی ها صحبت کرد.

زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید پس از بازی سخت شب گذشته تیمش مقابل والنسیا ، از اهمیت گرت بیل برای کهکشانی ها صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا) ، گرت بیل در جریان دیدار شب گذشته رئال مادرید مقابل والنسیا که به متوقف شدن شاگردان زیدان با نتیجه ۲ - ۲ انجامید ، نتوانست بار انتقادات اخیر در مورد نحوه بازی اش را کم کند و در هنگام تعویض شدن مورد اعتراض هواداران رئال در سانتیاگو برنابئو قرار گرفت .

بریس عالی آسنسیو در بازی دیشب حداقل امتیاز بازی مقابل والنسیا را برای رئال مادرید به ارمغان آورد اما عملکرد ضعیف بیل در بازی دیشب بار دیگر انتقادات را علیه او افزایش داد و به شایعات جدایی او به مقصد اولدترافورد دامن زد . با این حال زین الدین زیدان همچنان بیل را بازیکنی تاثیر گذار در ترکیب کهکشانی ها می داند و قصد ندارد با این انتقادات همسو شود .

زیدان در این خصوص می گوید: " بیل بازیکن تاثیر گذاری برای ما است و نقش کلیدی در ترکیب رئال مادرید دارد . گرت ، گرت است . ما تلاشمان را افزایش خواهیم داد و در این راه به گرت تکیه خواهیم کرد ، همانطور که به همه بازیکنان تکیه خواهیم کرد .

موقعیت گرت بسیار خوب است . هرچند او در بازی موقعیت هایی برای گلزنی داشت و آنها را از دست داد اما ما تلاش می کنیم تا این مشکل را برطرف نماییم . "
منبع:ورزش ۱۱

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 149003