توصيه مطلب
۰
 
ورزشکاران فدراسیون های پنج گانه رهسپار هند شدند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ سنبله ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶

چهار ورزشکار به نمایندگی از فدراسیون ورزش های پنج گانه افغانستان امروز (پنجشنبه) برای یک دوره تمرینی رهسپار هندوستان شدند. قرار است این ورزشکاران تخت نظر مربیان بین المللی تمرین نمایند.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، خوش حال سروری، رئیس فدراسیون ورزش های پنج گانه به آوا گفت، ورزشکارانی که امروز رهسپار هند شدند، از نخبگان فدراسیون ورزش های پنج گانه می باشند و از توانایی های خوبی برخوردارند.

وی افزود، اردوگاهی که با حمایت کمیته بین المللی المپیک برای ورزش کاران در نظر گرفته شده، برای ورزشکاران بسیار مفید می باشد، چون امکانات بهتری در نظر گرفته شده است.

به گفته سروری، بعد از سپری نمودن تمرینات در هندوستان، ورزشکاران از توانایی های خوبی برخوردار می شوند و می تواند در مسابقات ملی و بین المللی خوب بدرخشند.

به اساس گفته های خوش حال سروری، تمرینات ورزشکاران زیر نظر مربیان بین المللی در هندوستان به پیش برده می شود.

موصوف علاوه کرد، همچو اردوگاه های تمرینی برای رشد ورزشکاران بسیار مؤثر می باشد، چون ورزشکاران می تواند از تجربه مربیان خارجی نیز استفاده نمایند.

سروری خاطرنشان کرد که این ورزشکاران به مدت ۲۰ روز در هند مشغول تمرین خواهند بودند.

فدراسیون ورزش های پنج گانه شامل نشانه زنی، شمشیرزنی، اسب سواری، آب بازی و دوش می باشد که یکی از فدراسیون های شناخته شده در جهان به شمار می رود.

قابل یادآوری است که این ورزشکاران به حمایت کمیته بین المللی المپیک به هند اعزام شدند و قرار است برای اشتراک در کسب سهمیه بازی های المپیک ۲۰۲۰ بدرخشند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 148731