توصيه مطلب
۰
 
معاون وزیر امور خارجه با مقامات بانک انکشافی آسیا دیدار کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲

معین اداره و منابع وزارت امور خارجه ، با معاون عمومی بانک انکشافی آسیا ADB و دیگر مقامات محلی این بانک در دفتر کار خویش ملاقات نمود.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) ، داکتر نصیراحمد اندیشه؛ معین اداره و منابع وزارت امور خارجه صبح امروز، با خانم دیبورا ستوکس معاون عمومی بانک انکشافی آسیا ADB، رئیس دفتر افغانستان آن بانک و هیئت همراهش، در دفتر کار خویش ملاقات نمود.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) ، در ابتدای این دیدار، خانم ستوکس از ملاقات با معین وزارت امور خارجه تشکری نموده، در مورد اجراآت، فعالیت ها و دست آوردهای بانک انکشافی آسیا ADB در عرصه های مختلف از جمله سرمایه گزاری، ساخت زیربناها و بازسازی و دیگر بخش ها در افغانستان به معین وزارت امور خارجه معلومات و توضیحات ارائه نموده، در باره مسایل مربوط به دفتر مرکزی این بانک درکابل، تقاضای همکاری نمود.

معین وزارت امور خارجه ضمن ستایش و قدردانی از فعالیت ها و اجراآت بانک انکشافی آسیا در افغانستان، در مورد پروسه ها و طی مراحل اسناد قراردادها و قوانین افغانستان در زمینه دفاتر سازمان های بین المللی صحبت نموده، به هیئت مذکور وعده همکاری با همآهنگی شعب ذیربط وزارت امور خارجه و دیگر ادارات مسوول و مربوطه دولتی، داد.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 147858