توصيه مطلب
۰
 
مردی که شش سال پیش بالای چهار عضو یک خانواده در قندوز تیزاب پاشیده بود، بازداشت شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ جدی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۰

مردیکه با همکاری شش برادراش بالای چند عضو یک خانواده تیزآب پاشیده بود، از سوی نیروهای پولیس قندوز بازداشت شدند.
به‌گزارش خبرگزاری آوا، دفتر مطبوعاتی پولیس قندوز می‌گوید که این مرد شش سال قبل با شش برادراش بالای چهار عضو یک خانواده تیزآب پاشیده بود و دیروز بازداشت شد.
سمونوال محمد معصوم هاشمی، آمرامنیت فرماندهی پولیس قندوز گفت: این مرد با شش برادراش شش سال قبل در قریه بلکول مرکز ولایت قندوز بالای چهار عضو یک خانواده بشمول سه دختر ویک مادر تیزآب پاشیده بود که چهار برادر و شریک جرمی وی لحظات بعد از واقعه یعنی شش سال قبل از سوی حوزه چهارم امنیتی پولیس بازداشت شده بودند که اکنون در زندان پلچرخی ولایت کابل بسر می‌برند.
آقای هاشمی افزود: شخص اصلی متهم به قضیه همین فرد است که از نزد پولیس فراری بود و تحت تعقیب قرار داشت که ظهر دیروز هنگامی‌که می‌خواست از ولایت قندوز بسوی کابل فرار کند، توسط موظفین امنیتی حوزه چهارم پولیس کندز دستگیر شد.
درهمین حال دختر که زندگی اش را این شخص دشوار و سرنگون ساخته است از دولت می‌خواهد این مرد را به سخت‌ترین مجازات محکوم کند.
از سوی هم پدر این خانواده متضررشده از نهادهای دولتی خواهان به کیفررساندن مجرمین شده، گفت: همین شخصی که اکنون بازداشت شده است به زور دختراش را خواستگاری می‎کرد که ما رد کردیم چون زروگو بودند.
وی در ادامه گفت: در واکنش به رد خواستگاری این مرد با برادرانش وارد خانه ما شدند و تیزاب را بالای سه دختر و یک خانمم پاشیدند و خودم را نیز لت و کوب کردند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 135860