۲
توصيه مطلب
۰
 
در مراسم تجلیل از میلاد باسعادت دخت نبی اکرم(ص) عنوان شد:
تاسی به فرهنگ ائمه اطهار جامعه را از انحرافات نجات می دهد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ ثور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۱
در مراسم تجلیل از میلاد باسعادت دخت نبی اکرم(ص) در غزنی عنوان شد: تاسی به فرهنگ ائمه اطهار ، جامعه را از انحرافات و نابسامانی ها نجات می دهد.
از سالروز ميلاد با سعادت دخت نبي اكرم (ص)، حضرت فاطمه زهرا( س) و سلاله پاك آن حضرت، امام خميني (ره ) در ولايت غزني تجليل به عمل آمد.
به گزارش خبرگزاري آوا، در اين مراسم که از سوي كتاب خانه عامه معارف ولايت غزني و كانون فرهنگي فجر برگزار گرديد، دهها تن از فرهنگيان، دانشجويان و دانش آموزان قشر اناث شهر غزني اشتراک داشتند.
صالحه یک تن از صالحه از سخنرانان اين محفل، حضرت زهرا(س) را الگوي بي بديل براي زنان مسلمان خواند و گفت: تاسی به فرهنگ ائمه اطهار مي تواند، جامعه را از انحرافات و نابسامانی ها نجات دهد.
وی افزود: در جامعه ای كه ما زندگي مي كنيم، انحرافات و بي بندباري بيداد مي كند.
صالحه تصریح کرد: متاسفانه برخي دختران، خواسته يا ناخواسته تحت تاثير شرايط نامطلوب جامعه قرار گرفته و خانواده هایشان را بي آبرو ساخته اند.
سيد ضيا مقداد؛ مسئول كتابخانه عامه معارف ولايت غزني هدف از برگزاري اين مراسم را نهادينه سازي فرهنگ اهل بيت(ع) در این ولايت عنوان کرد و گفت: تجليل از هشت مارچ به عنوان روز جهاني زن در غزني صورت گرفت اما از ميلاد با سعادت حضرت زهرا(س) به عنوان روز زن مسلمان در اين ولايت تجليل نگرديده است.
مقداد افزود: كتابخانه عامه معارف و كانون فرهنگي فجر در تلاش است كه تجليل از مناسبت هاي مذهبي را در غزني نهادينه سازد.
مقداد گفت: در مراسم تجليل از ميلاد با سعادت دخت نبي اكرم(ص) به عنوان روز زن مسلمان، ۲۵۰ تن از خانم هاي شهر غزني كه اکثریت آنها در نهادهاي مدني و آموزشي عضو هستند، دعوت شده بودند.
وي افزود: براي شماري از شركت كنندگان در اين مراسم، چادر يا روسري به عنوان نماد عفت و حجاب اهدا گردید.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 89941
 
 


محمد یونس
۱۳۹۳-۰۲-۰۱ ۱۳:۱۴:۳۴
کاملا درست است که تاسی به فرهنگ ائمه اطهار مي تواند، جامعه را از انحرافات و نابسامانی ها نجات دهد. (140476)
 
رامین
۱۳۹۳-۰۲-۰۱ ۱۳:۱۸:۴۳
انحرافات و بی بند باری ها از سطح جامعه باید برداشته شود و مردم به راست سوق داده شوند. (140477)